Napisz do nas

  FILOZOFIA

  Kiedy pływanie staje się pasją, każdy szczegół ma znaczenie. Dlatego w sprzęcie marki Bass zadbaliśmy o wszystko. Z nami, od samego początku, poczujesz się jak zawodowiec i rozwiniesz swoją pasję. Wiemy, bo też kiedyś zaczynaliśmy!

   

  Wszystko zaczęło się, gdy po latach pływania na innych deskach, wiedzieliśmy czego dokładnie oczekiwać od wymarzonej deski SUP. Postanowiliśmy zaprojektować taką deskę, która w 100% spełni nasze oczekiwania. Od samego początku mieliśmy jeden priorytet: JAKOŚĆ. Wiemy, że nic tak nie zniechęca jak zły, czy źle dobrany sprzęt. Dzięki najwyższej staranności przy projektowaniu oraz zastosowaniu najlepszych materiałów i technologii, daliśmy Wam jedne z najlżejszych, najszybszych i najtrwalszych desek SUP.

   

  Milowym krokiem w produkcji kompleksowego i doskonałego sprzętu do SUP  była kooperacja z polskim, światowej klasy producentem karbonowych wioseł G’Power Paddles.

  Połączenie naszej pasji i wiedzy o Stand Up Paddlingu z wieloletnim doświadczeniem w produkcji światowej klasy karbonowych karbonowych wioseł, polskiej fabryki zaowocowało powstaniem wioseł Razor.

  Niska waga, wysoka wytrzymałość i doskonałe cechy użytkowe Razor’s bardzo szybko wyznaczyły nowe standardy dla profesjonalnych wioseł SUP. W rodzinie Razor’s nie zabrakło także wiosła, które sprawi, że początkujący poczuje się jak zawodowiec a dziecko z przyjemnością przekuje pasję na życiowy sukces.

   

  Przez dwa ostatnie lata skupiliśmy się na tym, by zwiększyć twoją szansę gdy zapragniesz, stojąc na linii startu z Razorem w dłoni, pierwszy dotrzeć do mety. Jeżeli przyszedł już ten moment… jesteśmy gotowi zaprojektować i wykonać specjalnie dla Ciebie karbonową, customową deskę SUP.

   

  HISTORIA

  Gdy w 2015 roku zaczynaliśmy, mieliśmy tylko i aż – naszą SUPer Pasję!

  Dzisiaj, po latach ciężkiej pracy, mamy jeszcze więcej energii, dzięki której możemy zaoferować Wam:

   

  • kompleksową ofertę sprzętu SUP Bass (deski pompowane i karbonowe, wiosła karbonowe Razor)
  • cztery SUPer miejscówki byście mogli rozwijać z nami swoją pasję
  • trzy miejsca testowe SUPer Space, byście byli pewni tego co kupujecie

   

  Jesteśmy jedynym polskim producentem mającym w swej ofercie zarówno amatorski jak i profesjonalny sprzęt do Stand Up Paddlingu. Stworzyliśmy dla Was miejsca i przestrzenie do rozwijania pasji i testowania sprzętu.

   

  Nasza historia rozpoczyna się od 2015 roku, kiedy pojawiły się dwa pierwsze testowe modele pompowanych desek SUP Bass. Dzięki stosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań i najwyższej klasy materiałów dziś produkujemy, jedne z najlepszych na rynku, pompowane deski SUP. W 2017 roku, dzięki kooperacji ze światowym liderem w produkcji karbonowych wioseł G’Power Paddles, wzbogaciliśmy ofertę Bass o karbonowe wiosła Razor. Dwa lata później wiosła Razor przywożą z Mistrzostw Świata 2019 ISA i ICF trzy medale: dwa złote i jeden srebrny. Dzisiaj, oferta Razor to aż pięć różnych modeli: trzy dla dorosłych i dwa dla dzieci.

   

  Zmotywowani sukcesem wioseł Razor, pod koniec 2019 roku startujemy z produkcją karbonowych, personalizowanych desek SUP #CustomSup. W 2020 roku, do modeli rejsowych dołączają deski wave, allaround i touring. Custom Sup to deski na zamówienie. Jedyne w swoim rodzaju bo ,, krojone na miarę’’ Ridera.

  GOSIA

  Nie minął rok, jak pierwszy raz stanęła na desce SUP,

  gdy porzuciła korporacyjny świat, z którym związana była 15 lat.

  Zostawiła za sobą to, co dotychczas osiągnęła, by zacząć

  wszystko od nowa. Inaczej, wolniej, z uśmiechem i z rodziną.

  Obecnie prowadzi marketing marki Bass i sprzedaż w Polsce.

  Odpowiedzialna za komunikację marki, social media,
  organizację eventów. Inicjatorka zawodów Liga Bass
  czy SUPer Półkolonii dla dzieci. W sezonie znajdziesz ją
  w Sup Bass Spotach, gdzie pomoże Ci przetestować sprzęt
  i wybrać swoją idealną deskę.

  JĘDRZEJ

  Swoją przygodę z SUP rozpoczął pięć lat temu na zakupionej
  w celach rehabilitacyjnych, po ciężkim wypadku, używanej
  desce SUP. Pływanie na desce bardzo szybko stało się jego
  pasją, a chęć dzielenia się nią z innymi zapoczątkowała
  istnienie marki Bass. Z doświadczenia na wodzie wie jak
  powinien wyglądać doskonały sprzęt do Stand Up Paddlingu.
  Taki z sukcesami projektuje i produkuje. Rozwijając swoją
  pasję, rozwija markę Bass a także wyznacza nowe standardy
  dla profesjonalnego sprzętu SUP. Od 2020 roku Craftman
  w nowym projekcie customowych desek SUP #CustomSup.